Nebezpečný detský svet (26.3.2015 - medzičasom vyriešené!)

Autor: Ľuboš Šmidák | 5.3.2015 o 15:52 | (upravené 26.3.2015 o 14:46) Karma článku: 5,58 | Prečítané:  1338x

Ok, nadpis je prehnaný. Buppi - detský svet v OC Shopping Palace Zlaté piesky je štandardné centrum pre rodičov a ich deti - miesto, kam aj my s obľubou zavítame predovšetkým v prípade nepriaznivejšieho počasia, nech decká netrčia doma a kvalitne sa vybláznia. Centrum je veľké, ponúka dostatok atrakcií (vlastne trampolín by sme privítali viac), konštrukcie sú obalené bezpečnostnými prvkami po celej dĺžke. ALE!

Ale toto:

Priamo v dráhe, kde sa deti nielen preháňajú s vozítkami, bicyklami/tricyklami, ale aj pobehujú a presúvajú sa medzi ostrovčekmi s atrakciami, vytŕča zo zeme kus železa či ocele, asi nezahladená súčasť nejakej konštrukcie.

Veľmi rýchlo sa z pojašeného úsmevu mojej dcérky stala bolestivá grimasa, ktorá vyzerala naozaj hrozivo. Našťastie si nohu, resp. prsty na nohách, "len" narazila, no nechcem si ani predstaviť zranenie hlavy, ak sa na tomto pomerne šmykľavom povrchu jedno z detí  vytrepe neštastne  práve v tomto mieste. Takže rodičia - opatrne a Buppi - šupito problém vyriešiť.

Iste, v dobe, keď sa v susednom štáte vedie občianska vojna a chúdence deti tam na živote ohrozuje šrapnel či zblúdilá strela, sa takáto prkotina môže oprávnene zdať malichernou, no som rád, že môžeme riešiť takéto prkotiny a robiť aj drobné veci lepšími. Na detailoch totiž záleží.

 

Aktualizácia 6.3.2015 -  z Buppi sa ozvali, že zabezpečia nápravu

Aktualizácia 26.3.2015 - z Buppi potvrdi, že je to už OK! "Dobrý deň, nedostatok odstránený...;o), dúfame, že k spokojnosti všetkých návštevníkov..."

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slobodné a rozvedené matky sú moderné vdovy, tvrdia Kotlebovci

Kotlebovci cielia na zraniteľné skupiny s najväčšími finančnými problémami.


Už ste čítali?